Upadłość i oddłużanie, Legnica, Wrocław, Bolesławiec, Jelenia Góra

Oferujemy oddłużanie osób fizycznych  z różnego rodzaju zobowiązań finansowych. Nasze motto brzmi „Nie ma sytuacji bez wyjścia”. Celem naszej kancelarii jest niesienie prawnego wsparcia ludziom z problemami spłaty kredytów, pożyczek i wszelakich innych zobowiązań.

Skuteczne oddłużanie konsumentów – Legnica, Wałbrzych, Bolesławiec i Jelenia Góra

Popadłeś w zadłużenie. Planujesz ogłosić upadłość? Kancelaria Bochyński zajmie się Twoją sprawą. Uwolnimy Cię od długów, jeśli:

 1. jesteś osobą fizyczną, nieprowadzącą działalności gospodarczej,
 2. jesteś konsumentem, wobec którego w czasie ostatnich 10 lat nie przeprowadzono postępowania upadłościowego,
 3. nie jesteś w stanie spłacić swoich długów,
 4. jesteś zawiedziony zapowiedziami bez pokrycia firm oddłużających? Nam nie zależy na rozłożeniu Twoich długów na raty, lecz UMORZENIA ICH w najwyższym rozmiarze.

Zaufaj nam, pomogliśmy już wielu osobom. W pracy stawiamy na maksymalne zaangażowanie i ochronę interesów Naszego Klienta. Działamy na terenie całego kraju.

Upadłość Konsumencka – postaw na usługi sprawdzonego adwokata

Upadłość konsumencka to proces mający na celu umorzenie bądź zmniejszenie zadłużenia posiadanego przez osobę fizyczną. Obecne zapisy, które weszły w życia w grudniu 2014 roku bronią praw konsumenckich, dając realną szansę na pozbycie się niechcianego zadłużenia. Kancelaria Bochyński posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z upadłością oraz oddłużaniem, co potwierdzają opinie oraz rekomendacje wystawione przez zadowolonych klientów.

Oddłużanie – pomagamy w zebraniu odpowiedniej dokumentacji

W przypadku postępowanie o ogłoszenie upadłości kluczowe jest zebranie odpowiedniej dokumentacji oraz jej prawidłowe wypełnienie. Sprawia to wiele kłopotów osobom nieposiadającym specjalistycznej wiedzy prawniczej, ponieważ zapisy prawne cechują się trudnym i niezrozumiałym językiem. Adwokat Bochyński ustala z klientem, jakie dokumenty będą potrzebne w konkretnym przypadku, a następnie pomaga w ich zdobyciu, dzięki czemu cały proces przebiega szybko i bez zbędnych komplikacji. Oddłużanie wymaga również prawidłowego uzasadnienia wniosku – pamiętajmy o tym, że aby sąd przychylił się do niego, zadłużenie nie może powstać z winy klienta – niewypłacalność jest ogłaszana tylko w takich sytuacjach.

Oddłużanie zapewnia:

 1. Reprezentację przez doświadczonego adwokata Przemysława Bochyńskiego w całym postępowaniu,
 2. Dobór strategii upadłości w celu jak najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania,
 3. Przygotowanie wniosku oraz dokumentów,
 4. Staranie o zwolnienie Ciebie z jakichkolwiek kosztów postępowania upadłościowego,
 5. Przygotowanie planu spłat, jeśli zajdzie taka potrzeba, w najniższej możliwej wysokości,
 6. Pomoc po zakończeniu postępowania upadłościowego,
 7. Jedną z najniższych cen na rynku.

Jak przebiega proces upadłości?

Osoby pragnące skorzystać z możliwości oddłużenia poprzez ogłoszenie upadłości konsumenckiej muszą liczyć się z tym, że ich sprawa będzie trwała przez długi okres i do samego końca nie będzie pewności co do decyzji sądu. Osoby zajmujące się sprawą o upadłość muszą zebrać wymaganą dokumentację oraz dokładnie sprawdzić, w jakich warunkach doszło do powstania zadłużenia. Często trudno jednoznacznie określić, czy zadłużenie powstało z przyczyny klienta.

Przebieg sprawy

Adwokat Bochyński w pierwszej kolejności pomaga swoim klientom w zebraniu odpowiedniej dokumentacji, która jest niezbędna do złożenia wniosku o upadłość. Następnie dokumentacja dostarczana jest odpowiednim organom, a sąd wyznacza termin pierwszej rozprawy, podczas której przeważnie dochodzi do przesłuchania dłużnika. W trakcie rozprawy nie dochodzi do przesłuchania świadków, więc wszystko przebiega szybko i sprawnie. Na postawie złożonych zeznań sąd bada zasadność składanego wniosku, po czym wydaje orzeczenie.

Dlaczego powinieneś postawić na nas ?

Wybierz nasze usługi – Legnica, Wałbrzych, Bolesławiec i Jelenia Góra

 1. Niska cena.
 2. Indywidualne podejście.
 3. Skuteczna likwidacja długów.
 4. Kilkuletnie doświadczenie.
 5. Profesjonalny zespół adwokatów.

Kancelaria adwokata Przemysława Bochyńskiego – skuteczne oddłużanie konsumentów z całego Dolnego Śląska – przede wszystkim Wałbrzych i Legnica.

Serdecznie zapraszamy!

Adwokat Przemysław Bochyński

Kancelaria adwokacka dla klientów z Legnicy, Wałbrzycha, Bolesławca i Jeleniej Góry